A bérmálás szentségében részesülnek és általános iskolai éveiktől búcsúznak a szentimrések

2023. 06. 17. | 2023. 06. 15.


A bérmálás szentségében részesülnek és általános iskolai éveiktől búcsúznak a nyolcadikas szentimrések Székesfehérváron

2023.06.17. - A Szent Imre Gimnázium Általános Iskola és Óvoda intézményének nyolcadikas tanulói búcsúznak az általános iskolai diákéveiktől és részesülnek a bérmálás szentségében. A Szent Imre templomban Spányi Antal megyés püspök bérmálja meg a végzősőket majd az iskola igazgatója, Csák Lajos szól a középiskolába készülő tanulókhoz.

© Székesfehérvári Egyházmegye

Impresszum | Püspökség Hivatal e-mail | Honlapreferens e-mail

Híreink | Média | Adattár | Gyűjteményeink | Történelmünk