2019.06.22. – Ünnepséget tartanak 16 órai kezdettel a Katonai Emlékpark Pákozd-Nemzeti Emlékhelyen, amelyen részt vesz Herta Margarete és Sándor von Habsburg - Lothringen a Béke Lángja Alapítvány elnöke, aki átadja a szervezet által adományozott Béke Lángja elismerést és leleplezi az emlékművet. Közreműködik a Székesfehérvár Helyőrség Zenekar. Az eseményen részt vesz Spányi Antal megyés püspök.
© Székesfehérvári Egyházmegye
Impresszum | Püspökség Hivatal e-mail | Honlapreferens e-mail
Híreink | Média | Adattár | Gyűjteményeink | Történelmünk