2024.06.24. - Hagyományosan Keresztelő Szent János születésének ünnepén diakónusszentelés lesz a Székesegyházban.
Püspök atya 2024-ben is szeretettel hívja paptestvéreit rendszerint a hónap utolsó csütörtökén este kötetlen beszélgetésre, együttlétre és szerény vacsorára. Az időpontok a posztban találhatók.
2024.06.22. - Egy varázslatos éjszaka, amikor a hűs nyári szellőben gyógynövényekből készült szörpöt és a székesfehérvári püspök söreiből készült párlatot is kóstolhatott a közönség.
2024.06.22. - Székesfehérváron, a Szent Imre Gimnázium, Általános Iskola és Óvoda nyolcadikas tanulói búcsúztak el általános iskolai diákéveiktől, hogy az intézmény falai között folytathassák majd tovább középiskolai tanulmányaikat.
2024.06.21. - A székesfehérvári Szent Imre Gimnázium, Általános Iskola és Óvoda tanévzáró hálaadását idén is a Prohászka emléktemplomban tartották.
2024.06.21. - A budakeszi Prohászka Ottokár Katolikus Gimnázium csapata nyerte a Katolikus Pedagógiai Intézet kreatív műveltségi vetélkedőjét, melyet immár nyolcadik alkalommal hirdettek meg.
2024.06.16. - Vasárnap ismét kirándulásra és szentmisére gyűltek össze az egyházmegye több településéről. Most a helyszín a biatorbágyi Élet az Életért kápolna volt.
2024.07.28. - Ferenc pápa vezette be a nagyszülők és idősek világnapját, amelyet július negyedik vasárnapján – idén július 28-án – ünnepel az Egyház. A világnap idei mottója: „Ne hagyj el öregkoromban”.
2024.06.15. - Gyermeknapra várta szombaton a székesfehérvári Szent István Görögkatolikus Gyermekvédelmi Központ a vármegye mintegy 440 lakásotthonban, vagy nevelőszülőknél élő gyermekét.