2024.06.14. - A Múzeumok Éjszakája programjairól szóló sajtótájékoztatót tartanak a Püspöki Palota dísztermében, Spányi Antal megyéspüspök és dr. Cser-Palkovics András polgármester részvételével.
2024.06.15. – A Szent István Görögkatolikus Gyermekvédelmi Központ a Bregyó Sportcentrum Kemping területén gyermeknapot szervez nevelőszülőknek, gyermekeknek és minden érdeklődőnek.
2024.06.12. - A Katolikus Karitász Országos Központja ötmillió forinttal támogatja hazánk szélsőséges időjárás sújtotta nyugati területeit.
2024.06.11. - Nagy hagyománya van Székesfehérváron annak, hogy a ferencesek egykori templomában minden kedden reggel szentmisét mutatnak be Páduai Szent Antal tiszteletére.
2024.06.07.- Templombúcsú és Te-Deum tanévzáró szentmise volt a vízivárosi Jézus Szíve templomban.
2024. június - A bejegyzésre kattintva megtalálható a júniusi hírlevél, valamint a feliratkozási lehetőség.
2024.06.07. - Jézus Szívének ünnepén a Katolikus Szeretetszolgálat intézményeiben élők és dolgozók hagyományaikhoz híven elzarándokoltak a Mátraverebély-Szentkúti nemzeti kegyhelyre.
Az Egyházmegyei Hivatal 2024. július 1-je és augusztus 2-a között nyári munkarendet tart.
2024.06.06. - Székesfehérvár közös Eucharisztia ünnepén a Szent Sebestyén templomban imádkoztak együtt a város papjai és hívei papi és szerzetesi hivatásokért, a világ békéjéért, hazánkért.