90%-os vasúti kedvezmény

2013. 12. 11. | 2013. 10. 22.

90%-os vasúti kedvezmény az István, a szent király kiállításra érkező osztályoknak

Már több mint 8500 látogatója volt a Székesfehérvári Egyházmegyei Múzeum, István, a szent király című kiállításának. Folyamatosan érkeznek a diákcsoportok, hogy részt vehessenek a különleges múzeumpedagógia foglalkozásokon. A múzeum munkatársai létrehoztak egy játékos hírszerkesztőséget, a Múzeumi Gyerekhíradó szerkesztőségét, ahol modern technikai eszközök, iPad-ek segítségével készíthetnek hírblokkokat a múzeumba érkező gyerekek. A hírszerkesztőség dolgozói, akik valójában a múzeum foglalkozásvezetői, segítenek a gyerekeknek abban, hogy megértsék Szent István üzenetét és ebből izgalmas hírblokkok készüljenek.

A nagy érdeklődésre való tekintettel a Nemzeti Fejlesztési Minisztérium, a MÁV-START Zrt. és a GYSEV Zrt. jóvoltából a kiállítás megtekintésére vidékről vasúttal érkező iskolai csoportok 90%-os kedvezményben részesülnek.

Bővebb információt a kiállítás honlapján kaphatnak: www.szentistvankiallitas.hu

Látogassanak el a kiállítás Facebook oldalára is, ahol az elkészült videókba is betekinthetnek: www.facebook.com/SzemMuzeum

Székesfehérvári Egyházmegyei Múzeum