50 éves jubileumát ünnepli a Szabadkai Egyhámegye
2018.06.30. - Boldog VI. Pál pápa 50 évvel ezelőtt emelte a Bácskai Apostoli Kormányzóságot püspökségi rangra Szabadkai Egyházmegye néven. A jeles évfordulót június 30-án, 11 órakor a szabadkai székesegyházban ünneplik. A szentmisét Msgr. Dr. Luciano Surinai apostoli nuncius mutatja be. Az ünnepi szentmisén és az azt követő megemlékezésen részt vesz Spányi Antal megyés püspök is.
© Székesfehérvári Egyházmegye
Impresszum | Püspökség Hivatal e-mail | Honlapreferens e-mail
Híreink | Média | Adattár | Gyűjteményeink | Történelmünk