25 éves Marianum iskola Érden

2016. 09. 14. | 2016. 09. 12.

 

 

 

2016.09.14. -  A Szent Kereszt Felmagasztalásának napján, az Érd-Újvárosi Jézus Szíve templomban, 11 órakor tartja a Marianum Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola újjáalakulásának 25 éves jubileumi évét záró ünnepét. A szentmise főcelebránsa Spányi Antal megyés püspök.

© Székesfehérvári Egyházmegye

Impresszum | Püspökség Hivatal e-mail | Honlapreferens e-mail

Híreink | Média | Adattár | Gyűjteményeink | Történelmünk