2016.09.14. - A Szent Kereszt Felmagasztalásának napján, az Érd-Újvárosi Jézus Szíve templomban, 11 órakor tartja a Marianum Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola újjáalakulásának 25 éves jubileumi évét záró ünnepét. A szentmise főcelebránsa Spányi Antal megyés püspök.
© Székesfehérvári Egyházmegye
Impresszum | Püspökség Hivatal e-mail | Honlapreferens e-mail
Híreink | Média | Adattár | Gyűjteményeink | Történelmünk