25 éves budakeszi a Prohászka Ottokár Gimnázium

2016. 10. 14. | 2016. 10. 04.

 

 

2016. október 14-én, pénteken 11.00 órakor Spányi Antal megyés püspök mutat szentmisét Budakeszin a Prohászka Ottokár Gimnázium alapításának 25 évfordulója alkalmából az iskola aulájában.

 



© Székesfehérvári Egyházmegye

Impresszum | Püspökség Hivatal e-mail | Honlapreferens e-mail

Híreink | Média | Adattár | Gyűjteményeink | Történelmünk