25 éves a Szent Erzsébet óvoda, Bánhidán

2016. 09. 16. | 2016. 09. 12.

 

 

 

2016.09.16.- A bánhidai Szent Mihály templomban 17 órakor, jubileumi tanévnyitó szentmisét tart Spányi Antal megyés püspök, a Bánhidai Szent Erzsébet Óvoda 25 éves fennállásának évfordulóján.

© Székesfehérvári Egyházmegye

Impresszum | Püspökség Hivatal e-mail | Honlapreferens e-mail

Híreink | Média | Adattár | Gyűjteményeink | Történelmünk