2015. május 12. kedd, 18 órakor a Szent István Művelődési Házban tartja jubileumi ünnepségét a KDNP fehérvári szervezete. Köszöntőt mond Semjén Zsolt miniszterelnök-helyettes. Az eseményt Spányi Antal megyés püspök és Földi Zoltán elnök nyitja meg.
© Székesfehérvári Egyházmegye
Impresszum | Püspökség Hivatal e-mail | Honlapreferens e-mail
Híreink | Média | Adattár | Gyűjteményeink | Történelmünk