25 éves a KDNP fehérvári szervezete

2015. 05. 12. | 2015. 05. 06.



2015. május 12. kedd, 18 órakor a Szent István Művelődési Házban tartja jubileumi ünnepségét a KDNP fehérvári szervezete. Köszöntőt mond Semjén Zsolt miniszterelnök-helyettes. Az eseményt Spányi Antal megyés püspök és Földi Zoltán elnök nyitja meg.

 

© Székesfehérvári Egyházmegye

Impresszum | Püspökség Hivatal e-mail | Honlapreferens e-mail

Híreink | Média | Adattár | Gyűjteményeink | Történelmünk