25 év a szenvedélybetegek szolgálatában
2022.05.03. A székesfehérvári Karitász fenntartásában működő RÉV Szenvedélybeteg- segítő Ambulancia 25 éves fennállásának alkalmából jubileumi ünnepséget szervez a Szent István Hitoktatási és Művelődési Házban. A Rév Ambulancia 1997-ben kezdte meg a szenvedélybetegek és hozzátartozóik körében szolgálatát. Az évek során sok kereső ember keresett és talált választ az intézményben, sok-sok személyt kísértek a változás útján. A jubileumi ünnepségen beszámolnak az elmúlt évek eseményeiről, a szakmai munka sajátosságairól.
A jubileumi ünnepség tervezett programja:
Spányi Antal, megyéspüspök ünnepi megnyitója,
dr. Cser-Palkovics András, Székesfehérvár Megyei Jogú Város, polgármester előadása a Rév Ambulancia szolgálatának fontosságáról,
Nagy Lajosné, karitászigazgató visszaemlékezése,
Cserta Gáborné, Rév Ambulancia egykori intézményvezetője beszél a kezdetekről,
Dr. Sörédi Pál, pszichiáter, addiktológus előadása a Rév Pszichiátria működéséről,
Farnas István Géza, intézményvezető Szolgálat és kötődés címmel mutatja be az intézmény működését,
Tanúságtételek,
Videók megtekintése a Rév munkájáról.
Az esti előadás plakátja:
palferi_plakat.pdf (245 kB)
© Székesfehérvári Egyházmegye
Impresszum | Püspökség Hivatal e-mail | Honlapreferens e-mail
Híreink | Média | Adattár | Gyűjteményeink | Történelmünk