2016. március 4-5. - A Székesfehérvári Egyházmegyében Spányi Antal megyés püspök március 4-én, pénteken 18 órakor a Székesegyházban, szentmisével nyitja meg a „24 órát együtt az Úrral" imádságot. Március 5-én, szombaton 17 órakor a főpásztor vezetésével közös szentórával zárul a székesfehérvári alkalom. Az Irgalmasság Évében Ferenc pápa szándéka volt, hogy a világ katolikus hívei egy időben imádkozzanak az Oltáriszentség előtt. A Székesfehérvári Egyházmegyében a plébániákon szervezik meg a 24 órás szentségimádást.
© Székesfehérvári Egyházmegye
Impresszum | Püspökség Hivatal e-mail | Honlapreferens e-mail
Híreink | Média | Adattár | Gyűjteményeink | Történelmünk