20 éves a százhalombattai templom

2016. 08. 21. | 2016. 08. 03.

 

2016.08.21-én, vasárnap 16 órakor, Spányi Antal megyés püspök mutat be ünnepi szentmisét a százhalombattai templom 20 éves jubileumán. A város egyik jelképe az Szent István tiszteletére felszentelt katolikus templom, amelyet 1995-96-ban építették Makovecz Imre tervei alapján. A templomot dr. Takács Nándor székesfehérvári megyéspüspök 1996. augusztus 20-án szentelte fel.

 

© Székesfehérvári Egyházmegye

Impresszum | Püspökség Hivatal e-mail | Honlapreferens e-mail

Híreink | Média | Adattár | Gyűjteményeink | Történelmünk