2016.08.21-én, vasárnap Spányi Antal megyés püspök mutatott be ünnepi szentmisét a százhalombattai templom 20 éves jubileumán. A város egyik jelképe az Szent István tiszteletére felszentelt katolikus templom, amelyet 1995-96-ban építették Makovecz Imre tervei alapján. A templomot dr. Takács Nándor székesfehérvári megyéspüspök 1996. augusztus 20-án szentelte fel.
Fényképeket készítette Ugrits Tamás és Giricz Renáta
© Székesfehérvári Egyházmegye
Impresszum | Püspökség Hivatal e-mail | Honlapreferens e-mail
Híreink | Média | Adattár | Gyűjteményeink | Történelmünk