20 éves a százhalombattai templom - beszámoló

2016. 08. 21. | | 2016. 08. 21.

 

 

2016.08.21-én, vasárnap Spányi Antal megyés püspök mutatott be ünnepi szentmisét a százhalombattai templom 20 éves jubileumán. A város egyik jelképe az Szent István tiszteletére felszentelt katolikus templom, amelyet 1995-96-ban építették Makovecz Imre tervei alapján. A templomot dr. Takács Nándor székesfehérvári megyéspüspök 1996. augusztus 20-án szentelte fel.

Fényképeket készítette Ugrits Tamás és Giricz Renáta

 

Képtár

© Székesfehérvári Egyházmegye

Impresszum | Püspökség Hivatal e-mail | Honlapreferens e-mail

Híreink | Média | Adattár | Gyűjteményeink | Történelmünk