„Megesett rajtuk a szíve…” Karitász kiállítás Dunaújvárosban

2017. 03. 10. | | 2017. 03. 09.

 



2017.03.10. - A dunaújvárosi római katolikus plébánia és a dunaújvárosi karitász csoport „Megesett rajtuk a szíve…” (Mk 6,34) címmel kiállítást rendez a Krisztus király templom altemplomában. (II. János Pál pápa tér 1.) A megnyitó időpontja: 2017. március 10., péntek 17 óra.

A kiállítást Spányi Antal megyés püspök, karitászelnök és Izsák Máté önkormányzati képviselő nyitja meg.

 

Képtár

© Székesfehérvári Egyházmegye

Impresszum | Püspökség Hivatal e-mail | Honlapreferens e-mail

Híreink | Média | Adattár | Gyűjteményeink | Történelmünk