2017.03.10. - A dunaújvárosi római katolikus plébánia és a dunaújvárosi karitász csoport „Megesett rajtuk a szíve…” (Mk 6,34) címmel kiállítást rendez a Krisztus király templom altemplomában. (II. János Pál pápa tér 1.) A megnyitó időpontja: 2017. március 10., péntek 17 óra.
A kiállítást Spányi Antal megyés püspök, karitászelnök és Izsák Máté önkormányzati képviselő nyitja meg.
© Székesfehérvári Egyházmegye
Impresszum | Püspökség Hivatal e-mail | Honlapreferens e-mail
Híreink | Média | Adattár | Gyűjteményeink | Történelmünk