Kispapok találkozása a püspökkel karácsonykor - beszámoló

2012. 12. 25. | 2012. 12. 25.

 

 

                      

 

                      

 

Karácsony ünnepén személyes találkozás keretében kívánt kegyelemteljes ünnepeket a Spányi Antal az egyházmegye papnövendékeinek. A kispapok beszámoltak lelki és tanulmányi előremenetelükről, Püspök úr pedig ismertette az aktuális lelkipásztori célokat, a Hit Évének egyházmegyei programjait.

A papnövendékek az ünnepi szentmisén asszisztáltak, majd közös ebéden vettek részt a Főpásztorral.

Ugrits Tamás

 

 


< 2026. június >
H K Sz Cs P Sz V
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

 

 

 


 

 



 


 

 


  


 



 

 

 

© Székesfehérvári Egyházmegye

Impresszum | Püspökség Hivatal e-mail | Honlapreferens e-mail

Híreink | Média | Adattár | Gyűjteményeink | Történelmünk