Hálaadás az első Magyar Szent Család közbenjárását kérve

2013. 11. 09. | frissítve 2013. 11. 08.

 

 

A szombaton 10 órakor kezdődő koncelebrált szentmisét Alberto Bottari de Castello magyarországi nuncius fogja vezetni. Minden egyházközségből delegált családok képviselik az egyházközségek családjait. A szentmisén jelen lesznek oktatási intézményeink képviselői zászlókkal.  

A szentmise keretében az előző évhez hasonlóan Spányi Antal püspök atya felajánlja a családokat a Magyar Szentcsaládnak, majd a jelenlévő családok lelki ajándékot kapnak. A szentmise után a Szent István Művelődési Házban a székesfehérvári Szent Imre Iskola rövid köszöntő műsora után Soltész Miklós államtitkár tart előadást a családokról. A találkozó közös agapéval fejeződik be. 


 

Az előző év beszámolója:

 


 

 

© Székesfehérvári Egyházmegye

Impresszum | E-mail

Híreink | Média | Adattár | Gyűjteményeink | Történelmünk