2022.11.29. - A Szent István Hitoktatási és Művelődési Házban lesz az Egyházmegyei Pasztorális Tanács őszi ülése.
2022.12.01. - Az Almássy-telepi templomban lesz a város egyházközségeinek közös Eucharisztia ünnepe. A szentmisét Spányi Antal megyés püspök tartja a város papságával, majd a főpásztor vezetésével közös szentóra lesz.
2022.11.26. - Közös imádsággal nyitotta meg advent várakozással teli időszakát a Székesfehérvári Püspökség, hogy a keresztény hit békéjével, az elcsendesedéssel készítsen fel karácsony szent ünnepére.
2022.11.25. - A felújított székesfehérvári Szent István király Székesegyház templomszentelési évfordulóján az egyházmegye papságával először mutatott be koncelebrált szentmisét Spányi Antal megyés püspök.
2022.11.19. - A halásztelki római katolikus templom felszentelésének 40. évfordulója alkalmából Spányi Antal püspök tartott ünnepi szentmisét a Szent Erzsébet templomban.
2022.11.20. - Magyaralmáson hosszú évek óta hagyomány, hogy Szent Erzsébet emléknapjához közelebb eső vasárnapon megemlékeznek a Karitász védőszentjéről.
2022.11.23. - A Székesfehérvári Egyházmegye az idei évben is megjelentette az Adventi lelki füzetet, melyet szeretettel ajánlunk mindenki számára és mely honlapunkról is letölthető.
2022.11.22. – A Székesfehérvári Püspökség és Székesfehérvár Városa ebben az esztendőben is közösen ajándékozzák meg adventi programokkal a fehérváriakat és a városba látogatókat a várakozás szent időszakában.
2022.11.18. - Szent Erzsébet napján Ugrits Tamás atya mutatott be szentmisét a diákoknak, pedagógusoknak, szülőknek, vendégeknek, majd az iskolai közösség színes programokkal ünnepelte névadóját.