A Hitünk és Életünk adása a Fehérvár Televízióban

2020. 10. 14. | | 2020. 10. 09.

2020.10.11. - Vallási magazinunk mai adásában októberi egyházi eseményekre tekintünk vissza. Az ima lelki emberré formál bennünket hangsúlyozta Spányi Antal püspök Maroshegyen, a város elsőcsütörtöki Eucharisztia ünnepén. Névadójának, Szent Gellért püspöknek emléknapját ünnepelte a pázmándi általános iskola. Az egyházi ingatlanok védelmét, felújítását támogató új felhívásról tájékoztatott Soltész Miklós államtitár és Spányi Antal megyés püspök a Bazilikánál. Püspöki szentmisével ünnepelték a Katolikus Szeretetszolgálat csákvári otthona fennállásának 70. évfordulóját. Az öreghegyi Magyarok Nagyasszonya templom búcsúnapján Spányi Antal püspök tartott ünnepi szentmisét a város papságával.

Vallási magazinunk az adással egyidejűleg online is nézhető a TV weboldalán.

Berta Kata
Videó: Somogyi Tamás és Berta Kata

A Hitünk és Életünk műsora adására 2020. október 11-én vasárnap kerül sor, az ismétlést pedig október 14-én is láthatják a Fehérvár Televízió adásában.