Nagyböjti lelki nap

2006. 03. 04.

Időpont: 10 h 00 - 15 h 00
Helyszín: Székesegyház és Szent István Művelődési Ház

Tisztelettel és szeretettel hívja Spányi Antal püspök atya a paptestvéreket és rajtuk keresztül a hitoktatókat és a világi lelkipásztori kisegítőket a nagyböjti lelki napra.

A lelki nap délelőtt 10 órakor kezdődik a Székesegyházban koncelebrált püspöki szentmisével (10 h 30-tól gyónási lehetőséget biztosítunk), majd a Szent István Művelődési Ház Fogassy Judit SDSH nővér, az MKPK Hitoktatási Bizottságának pedagógiai munkatársa tart két részben (11 h 30 órakor és 12 h 45 órakor) előadást. Az előadások között közös agapéra hívom a résztvevőket, majd a kérdések, hozzászólások után az Egyházmegyei Múzeum újonnan megnyitott Prohászka kiállítását lehet megtekinteni. A találkozót 15 órakor zárjuk.

A jelentkezéseket kérjük úgy leadni a plébános atyáknak, hogy a visszajelző lapot március 1-i határidővel be tudják küldeni az Egyházmegyei Hivatalhoz.