Iskolaszentelés Lajoskomáromban - beszámoló

2019. 11. 11. | | 2019. 11. 28.

 

 

 

Iskolaszentelés Lajoskomáromban

2019. november 11. – Iskolánk, a Gesztenyefasori Szent Márton Általános Iskola és AMI védőszentjének, Tours-i Szent Mártonnak emléknapján projektnapot tartottunk. A nap folyamán tanulóink kézműves foglalkozáson lámpásokat készítettek, majd Szent Márton életével kapcsolatos kvízjátékot játszottak.

10 órakor szentmisén vettünk részt, melyet iskolánk püspöki biztosa, Szemere János atya celebrált. Délután Spányi Antal megyés püspök atya felszentelte iskolánkat, az iskolai kápolnát és a védőszentünket ábrázoló szoboregyüttest. 

Kérjük Szent Márton közbenjárását, hogy határozottak és kitartóak legyünk az irgalmas szeretet gyakorlásában, tudjunk lelkesedni az igazért és jóért, s a jó ügy érdekében tudjunk erős akarattal fellépni és hősiesen helytállni!

Horváthné Bodai Andrea igazgató

 

Képtár

 


 

  


 
 

 

 

© Székesfehérvári Egyházmegye

Impresszum | E-mail

Híreink | Média | Adattár | Gyűjteményeink | Történelmünk