Adventi Udvari üzenetek

2020. 11. 26. | 2020. 11. 26.

Adventi Udvari üzenetek

2020.11.26. - Kedves Látogatóink! Az Adventi Udvar a járványügyi helyzet rendelkezéseit követve nem nyílik meg 2020. november 28-án. Amint a magyar kormány a COVID-19 betegséggel összefüggő járványügyi intézkedései megengedik, a Püspökség ismét megnyitja kapuit. Kérjük kísérjék figyelemmel híradásainkat a székesfehérvári egyházmegye honlapján és Facebook oldalán!

Idén az Adventi Udvarból minden adventi hétvégén videóüzenetek segítik majd a lelki felkészülést karácsony szent ünnepére. Bemutatjuk advent, karácsony szimbólumait és a szombati gyertyagyújtásokat Spányi Antal megyés püspök adventi gondolataival szeretnénk elvinni az otthonokba. Hogy az idei várakozás is csendes, imádságos időszak lehessen, Jézus születésének ünnep, hozza el karácsony igazi örömét, békéjét. Köszönjük megértésüket és áldott készületi időt kívánnak az Adventi Udvar szervezői!