2020. szeptember 4. - Körlevél járvány idejére
Az Egyházmegyei Hivatal aktuális tájékoztatása és járványügyi intézkedései.
Frissítve: 2020.06.19
2020.09.27. - A Hitünk és Életünk műsora adására 2020. szeptember 27-én vasárnap kerül sor, az ismétlést pedig szeptember 30-án is láthatják a Fehérvár Televízió adásában.
2020.09.24. – Püspöki szentmisével és az iskola jelvényeinek megáldásával kezdődött a pázmándi Szent Gellért Általános Iskola ünnepi programja, amelyen védőszentjéről emlékezett meg az intézmény teljes közössége.
2020.09.24. - A nagy érdeklődésre való tekintettel szeretnénk a hívek figyelmét felhívni, hogy a 2020. szeptember 12-i és 13-i püspöki búcsúi szentmisék az alábbi linkeken továbbra is megtekinthetők.
2020.09.24. - Lassan egy hónapja járnak a gyerekek iskolába, bár a koronavírus járvány miatt a megszokottól kicsit eltérő módon. A járvány azonban nem befolyásolja azt a tényt, hogy sok család számára az iskolakezdés komoly kihívást jelent.
Elérhető a világhálón a Hetvenkét Tanítvány Mozgalom Család Munkacsoportja által létrehozott honlap a www.bizdramagad.hu. Mitől különleges ez az oldal?
Befejeződött az Eucharisztia jegyében szervezett online előtalálkozó, amelyet a jövő évre halasztott Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus eredeti időpontjában rendeztek meg.
2020.09.21. – Az Alzheimer-kór nemzetközi napján világszerte olyan eseményeket szerveztek, amelyek felhívják a figyelmet a demenciával élőkre és a gondozó családtagokra.