2019-2020-as tanév - A székesfehérvári Szent Imre Általános Iskola és Óvoda szeretettel hívja és várja a gyermekeket szüleikkel együtt az iskolanyitogató foglalkozásaira.
2020. február 25. - Dr. Béres József és felesége előadására kerül sor a Házasság hetében a Szent István Hitoktatási és Művelődési Házban.
Püspök atya 2020-ban is tisztelettel és szeretettel hívja paptestvéreit a hónap utolsó csütörtöki napján 19 órára a Püspökségre kötetlen beszélgetésre, együttlétre és szerény vacsorára.
2020.02.28. - A Magyar Családtörténet-kutató Egyesület az "Év Kutatóhelye" díjjal tünteti ki a Székesfehérvári Püspöki és Székeskáptalani Levéltárat.
Elhunyt: 2020. február 22-én.
Temetéséről az egyházmegye később intézkedik.
2020. február 26.
A húsvétot megelőző negyvennapos nagyböjt kezdete, a hamvazószerda.
2020.02.18. – 10 éves a gyümölcsöző együttműködés a dm üzletlánc és a Katolikus Karitász között, amit egy szülinapi tortával kísért pelenkaátadáson ünnepeltünk meg Érden.
2020.02.15. – Kallós Zoltán néprajzkutatónak, népzenegyűjtőnek állít emléket Szekeres Erzsébet Magyar Örökség- és Pro Cultura Christiana-díjas textilművész tárlata Székesfehérváron, a Szent István Hitoktatási és Művelődési Házban.
2020.02.15. – „A házasság Isten ajándéka, amelyet az Ő kegyelme kísér” – hangsúlyozta Kovács Zoltán, a székesfehérvári egyházmegye új családreferens papja, a Házasság Hete programjainak záró alkalmán.