2020. november 9. - Aktuális MKPK Körlevél és rendelkezések járvány idejére.
Frissítve: 2020.11.09.
Az Egyházmegyei Hivatal aktuális tájékoztatása és járványügyi intézkedései.
Frissítve: 2020.11.09
2020.11.15. - A Hitünk és Életünk műsora adására 2020. november 29-én vasárnap kerül sor, az ismétlést pedig december 2-án is láthatják a Fehérvár Televízió adásában.
2020. december 3. - Az Almássy-telepi templomban lesz a város egyházközségeinek közös elsőcsütörtöki eucharisztia ünnepe.
A jelenlegi járványhelyzet miatt 19 órakor befejeződik, hogy a hívek időben hazaérhessenek.
2020.11.28. – Idén az online térben, szerényebb körülmények között, de megnyílhatott a Fehérvári Kézművesek Egyesületének 18. alkalommal meghirdetett „Betlehemi szép csillag” kiállítása a Szent István Hitoktatási és Művelődési Házban.
2020.11.28. - Idén rendhagyó módon nyílik meg az Adventi Udvar a járványügyi rendelkezések miatt. Az első ünnepi gyertyagyújtás adventi gondolatait Spányi Antal megyés püspöktől hallják.
2020.11.26. - Az Adventi Udvar a járványügyi helyzet rendelkezéseit követve nem nyílik meg, amint lehetőség lesz rá, a Püspökség ismét megnyitja kapuit. Addig minden adventi hétvégén videóüzenetek segítik majd a lelki felkészülést karácsony szent ünnepére.
2020. november 21. - Krisztus Király ünnepének előestjén, a NEK világméretű szentségimádásához csatlakozva cigánypasztorációs lelkigyakorlatot és szentségimádást láthatnak rövidített online változatban.
2020.11.18. - Őszentsége Ferenc pápa 2020. november 18-án Mons. Felföldi Lászlót, a Debrecen-Nyíregyházi Egyházmegye általános helynökét, a nyíregyházi Magyarok Nagyasszonya-társszékesegyház plébánosát pécsi megyéspüspökké nevezte ki.