A Kaszap István emlékév rajz-esszé- és graffiti pályázata

2015. 09. 30. | | 2015. 04. 13.

Kaszap István születésének 100., halálának 80. évfordulója alkalmából jubileumi programsorozat indult Székesfehérvári Egyházmegyében. A Szent István Hitoktatási Művelődési Ház a 2015. évi Kaszap István Emlékévhez kapcsolódóan három pályázatot hirdet meg.

A Megszentelt Élet Évéhez kapcsolódva Kaszap István születésének 100., halálának 80. évfordulója alkalmából jubileumi programsorozatot rendez közösen a magyarországi jezsuita rend, a Székesfehérvári Egyházmegye, a Magyar Cserkészszövetség és a ciszterci szerzetesrend.

A Székesfehérvári Egyházmegye fenntartásában működő Szent István Hitoktatási Művelődési Ház a 2015. évi  Kaszap István Emlékévhez kapcsolódóan három pályázatot hirdetett meg az alábbi témakörben:„Odafönn találkozunk.” (Kaszap István).

A graffiti-pályázatra május 10., a gyermekrajz-pályázatra  és a  próza- és esszéíró pályázatra szeptember 30-ig várják a pályamunkákat.

További információ: http://www.szentistvanmuvelodesihaz.hu/kaszap-emlekev.html

A pályázatokról érdeklődni lehet  a 22-502-887 vagy a 22-502-888-es számon. a művelődési ház munkatársaitól.

Pályázati kiírások letöltése:  2015kaszapev_palyazatok.pdf (100 kB)

Pályázatok határideje:

Gyermekrajz-pályázat
A pályázatok beérkezési határideje: 2015. szeptember 30.

Próza- és esszéíró pályázat
A pályázatok beérkezési határideje: 2015. szeptember 30.

Graffiti-pályázat
A pályázatok beérkezési határideje: 2015. május 10.