A Hitünk és Életünk adása a Fehérvár Televízióban

2019. 12. 18. | | 2019. 12. 13.

2019.12.15. - Vallási magazinunk mai adásában fehérvári adventi programokra tekintünk vissza. Idén is kreatív ötletekkel teli, adventi koszorúkészítésre hívták a Székesfehérvári Egyházmegyei Múzeum munkatársai az érdeklődőket. Folytatódtak az ünnepi gyertyagyújtások a Püspöki Palota Adventi udvarában. Hitoktatók és világi munkatársak adventi lelki napját tartották a Szent István Hitoktatási és Művelődési Házban. Megáldotta a nagykarácsonyi Szent Miklós Általános Iskolát Spányi Antal megyés püspök. Karácsonyra készülnek már a Szent Kristóf Ház Fogyatékkal Élők Nappali Intézményében is. Adventi csendes napot tartottak a Széchenyi utcai református gyülekezeti házban.

A Hitünk és Életünk műsora adására 2019. december 15-én vasárnap kerül sor, az ismétlést pedig december 18-án is láthatják a Fehérvár Televízió adásában.

Készítette: Somogyi Tamás és Berta Kata