A Hitünk és Életünk műsora adására 2019. június 16-án vasárnap kerül sor, az ismétlést pedig június 19-én is láthatják a Fehérvár Televízió adásában.
2019. június 20. - Meghívjuk a székesfehérvári Püspöki Palota dísztermébe a Magyar Szent Család nyomában – Tematikus zarándokút fejlesztése című projekt ünnepélyes sajtórendezvényére.
2019.06.17. - Tavaly Csutiné Schleer Erzsébet építész vehette át a Schmidl Ferenc Építészeti Díjat a Szent Gellért Hotel mértéktartó építészeti megformálásáért.
2019. június 16. – Szentháromság vasárnapon szentmise keretében volt egyházmegyénk hagyományos máriaremetei zarándoklata. Az egyházmegye megszakítás nélkül 92. alkalommal tartotta meg zarándoklatát a majdnem kétszáz éves múltú kegyhelyen.
2019.06.13. - A Fatimai Szűzanya első magyarországi búcsújáró helyén, Alsószentivánon májustól októberig, minden hónap 13-án, a fatimai jelenések napjain tartanak zarándoknapot.
2019.06.11. – A székesfehérvári Múzeumok Éjszakája rendezvény sorozatára idén is a Székesfehérvári Püspökség dísztermében hívták meg a fehérváriakat és minden városba érkező vendéget.
2019.06.06. – Székesfehérvár hagyományos elsőcsütörtöki Eucharisztia ünnepére várta Spányi Antal megyés püspök a város híveit, hogy a székváros papságával együtt imádkozzanak új papi hivatásokért, egyházunkért, hazánkért, a magyar családokért és NEK-ért.
2019.06.10. - Az Alba Caritas Hungarica Alapítvány fenntartásában működő RÉV Szenvedélybeteg-segítő Ambulancia munkatársaival június 10-én, Pünkösdhétfőn részt vettünk a Bregyó közi Ifjúsági Sportközpont területén megrendezésre kerülő Egyházmegyei Napon.
2019. június 10-én, került megrendezésre Székesfehérváron a Bregyó Közi Ifjúsági Szabadidő Központban a 14. Egyházmegyei Nap.