2016. május 5-én, a régi „Áldozócsütörtök” napján 17 és 19 óra között a Székesfehérvári Egyházmegye minden templomában szentségimádást tartanak egyházmegyénk lelki megújulásáért, papi és szerzetesi hivatásokért, a családokért.
2016. május 5. - Minden hónap első csütörtökén a város egy meghatározott, havonta változó templomában közös szentóra, szentmise.
Áldozócsütörtöki imádság is ez az alkalom.
2016.04.28. - Május 20-ig rendelkezhetünk adónk 1+1 százalékáról. Soltész Miklós, Spányi Antal, Dr. Fischl Vilmos és Kardosné Gyurkó Katalin beszélt az elmúlt évek támogatásairól - és arról, miért fontos rendelkeznünk az szja egyházi és civil egy százalékáról.
2016.04.26. - A bodajki plébánián tartotta ülését Balogh Gábor elnök vezetésével, a Fejér Megyei Értéktár Bizottság, amelynek döntése alapján a bodajki kegyhely Mária-napi főbúcsúját, valamint a kegytemplomot és környezetét a megye értékei közé sorolták.
2016. április 23. - Spányi Antal megyés püspök 13 fiatalt bérmált Adonyban.
2016. április 21. - Nagyváradon a Városháza dísztermében volt a Festum Varadinum jubileumi ünnepségsorozat megnyitója, ahol Székesfehérvárt több civil szervezettel együtt a Vox Mirabilis Kamarakórus képviselte.
2016.04.16. - 2016. április 16. - Ismét megtelt a Szent István Művelődési Ház Szent István terme a VII. Fehérvári Versünnep döntőjén, melyen 13 tehetséges fehérvári diák lépett színpadra.