2018. november 17. - Budajenőn délután Ugrits Tamás pasztorális püspöki helynök bérmál Spányi Antal megyés püspök képviseletében.
2018. november 17. - Idén a püspökök testülete tizenkilencedik alkalommal ismeri el egy karitatív területen dolgozó önkéntes munkáját.
2018.11.18. – Ünnepélyes keretek között Ráckevén, a 10 órai szentmisében Spányi Antal megyés püspök Kótai Róbert atyát a Keresztelő Szent János plébánia új plébánosaként beiktatja hivatalába.
2018. november 15. - Több mint 20 évvel ezelőtt különböző felekezetek önkéntesei indítottak esti vacsoráztatást az akkor nemrég új helyére költözött székesfehérvári hajléktalan szálló, immár Kríziskezelő Központ kliensei számára.
2018.11.08. - A székesfehérvári RÉV szenvedélybeteg-segítő ambulancia szakmai kerekasztal-beszélgetést szervezett. Szakemberek a veszteség és a szerhasználat jelentőségére és annak összefüggéseire hívták fel a figyelmet.
2018.11.08. – Felnőtt katekumeneket bérmált Spányi Antal megyés püspök az esti szentmisében a Prohászka Emléktemplomban.
2018.11.11. - Ünnepi szentmise keretében áldotta meg Spányi Antal megyés püspök a külsőleg felújított Vértesacsai Római Katolikus templomot.
2018.11.10. - A Prohászka Emléktemplomban délután közös imaórát, majd koncelebrált püspöki szentmisét tartottak a Magyar Szent Család tiszteletére rendezett egyházmegyei ünnepségen.
2018.11.09. – A Modern Városok Program keretében a Székesfehérvári Egyházmegyének lehetősége nyílt, hogy az 1900-ban épült tatabányai bányakórházat katolikus gimnáziumként működtesse tovább.