Szeptember 3-án, csütörtökön 18 órakor az Almássy-telepi templomban lesz a város egyházközségeinek közös elsőcsütörtöki eucharisztia ünnepe.
Szeptember 3-án, csütörtökön 16 órakor az elmúlt évekhez hasonlóan a katolikus oktatási és nevelési intézmények számára közös Veni Sancte-t tartanak Székesfehérváron a Székesegyházban.
Dr. Gyulafy Pál 2015. augusztus 29-én elhunyt az Úrban. Lelki üdvéért Esztergomban mutatunk be szentmisét 2015. szeptember 10-én (csütörtök) 9 órakor, majd 17 órakor Szigetszentmiklóson helyezzük örök nyugalomra.
2015.08.31. - Püspöki szentmisével nyílt meg a székesfehérvári Szent Imre Általános Iskola idei iskolai éve. Spányi Antal megyés püspök azt kívánta a pedagógusoknak, diákoknak és szülőknek, hogy a Szentlélek erejében, bizalommal tekintsenek az új tanévre.
2015.08.27- A közös elmélkedés és imádság, az együttgondolkodás, a baráti találkozások, az elcsendesedés alkalma minden évben a székesfehérvári egyházmegye hagyományos papi zarándoklata. Spányi Antal püspök idén 12. alkalommal hívta paptestvéreit Bodajkra.
2015. augusztus 28. - Székesfehérvár Városa 2001-ben tüntette ki díszpolgári címmel, dr. Takács Nándor Jusztint, a székesfehérvári egyházmegye 19. püspökét, aki idén emlékgyűrűt is kapott a kitüntetéshez.
2015. augusztus 13-20. - Ebben az évben is alkalmunk nyílt egy közös nyaralásra, amelyet kispap társainkkal, vagyis barátainkkal tölthettünk el, immár 10 fős létszámmal.