2019. április 30. - A székesfehérvári Szent Imre Általános Iskola és Óvoda intézményegység-vezető álláspályázatot hirdet az óvodai intézményegységének szakmai-pedagógiai vezetésére.
Részletek a bejegyzésben.
2019.04.15. – Együtt imádkozni és egymásért! – Ezzel a mottóval indítottak el egy húsvéti lelki készületet Székesfehérvár papjai. A keresztény családok Virágvasárnaptól kezdve nagyheti lelki útjukhoz egy programfüzetet kaptak.
2019. április 18. - Ma Isten maga ajándékoz meg bennünket: örvendetes ez a nap. Egyben az Úr szenvedése kezdetének a napja is: ennyire szeret minket Isten.
2019. április 19. - Nagypénteken, 15 órakor kezdődik Spányi Antal püspök vezetésével a város papjainak és híveinek közös keresztútja.
2019. április 19. - Nagypénteken, a Szent Imre templomban 18 órai kezdettel Spányi Antal püspök tartja a nagypénteki szertartást.

"Valóban föltámadt! Allelúja!"

Urunk feltámadásának ünnepe.
A Hitünk és Életünk műsora adására 2019. április 21-én vasárnap kerül sor, az ismétlést pedig április 24-én is láthatják a Fehérvár Televízió adásában.
2019.04.18. – A hagyományos olajszentelési misével, a papi ígéretek megújításával, a krizma és a szent olajok megáldásával kezdődött a Szent Három Nap liturgiája Székesfehérváron.