2019. november 23. A - NEK elsőáldozóinak felkészülési napja, szentségimádása
2019. november 23. - A NEK előkészületének keretében szeretettel várjuk azokat az elsőáldozókat és kísérőiket (plébánosok, hitoktatók, szülők), akik 2020. szeptember 13-án lesznek elsőáldozók Budapesten, a kongresszus nyitó szentmiséjén.
2019. november 24. - Ezen a napon Árpád-házi Szent Erzsébet oltalmába ajánlják a karitatív szolgálat minden önkéntes segítőjét és jó szándékú támogatóját.
2019.11.23-24. - A Diósd Római Katolikus Plébánia ebben az évben ünnepli önálló fennállásának 100. évfordulóját.
2019. október 18. - „Per Mariam ad Jesum” - Máriával Jézushoz – ez volt jelszava őszi zarándok-kirándulásunknak. Máriabesnyőre utaztunk, a híres Mária-kegyhelyre. A várva-várt nap éppen október 18-án volt, Szent Lukács napján.
Elhunyt: 2019. november 19-én.
Paptestvérünk temetéséről később történik intézkedés.
2019.11.16. – Szentjeit ünnepeltük a Magyar Szentek és Boldogok ünnepnapján. Az egyházmegye plébániáit képviselő családokat Spányi Antal püspök Szent István, Boldog Gizella és Szent Imre oltalmába ajánlotta, és kérte a szentek közbenjárását a családokért.
2019.11.17. - A NEK-re készülve egyre közelebbről akarjuk megismerni az Urat, aki itt maradt közöttünk az Oltáriszentségben. Árpád-házi Szent Erzsébet ünnepe arra hív fel bennünket, hogy most figyeljünk arra a Jézusra.
2019.11.15. – Különleges adventi eseményre hívta meg a Vörösmarty Színház – a város hívő közösségeinek elöljáróival együtt – Székesfehérvár polgárait a sajtó nyilvánossága előtt.