A Hitünk és Életünk műsora adására 2017. június 25-én, vasárnap kerül sor, az ismétlést pedig június 28-án, szerdán láthatják a Fehérvár Televízió adásában.
A 2017-es évben a lelkigyakorlat június 29-től július 1-ig (csütörtöktől estétől szombat délig) kerül megrendezésre az Iszkaszentgyörgyi Egyházmegyei Lelki Centrumban.
2017.06.24. - A Múzeumok Éjszakáján, a Városház téren tartott ünnepség keretében nyílt meg, a Székesfehérvári Egyházmegyei Múzeum „Föld és ég között” című új kiállítása.
2017.06.24. - Keresztelő Szent János születésének ünnepén a székesfehérvári egyházmegye hagyományainak megfelelően papszentelést tartottak a Székesegyházban. Spányi Antal megyés püspök pappá szentelte Visnyei Lászlót, diakónussá Rohrbacher János papnövendéket.
2017.06.23. - Az újságban olvashatunk többek között az egyházmegye élet- és teremtésvédelmi programjáról, a nyári táborozási lehetőségekről, vagy a gyermekáldásban részesült családok gyermekeinek kérhető hálaszívekről.
2017.06.20. - Szentmisét tartottak Szakos Gyula püspök halálának 25. évfordulója alkalmából.
2017.06.22. - Húsz éve végzi szolgálatát a szenvedélybetegek és hozzátartozóik körében a RÉV-Szebvedélybeteg-segítő Ambulancia. Az alkalom tiszteletére a fenntartó Alba Caritas Hungarica Alapítvány közösségi napot és ünnepséget rendezett.