2018. május 23. - Dr. Kollár János előadása a stressz és kezelése témakörben a Szent István Hitoktatási és Művelődési Házban.
2018.05.25. – A Katolikus Szeretetszolgálat és az Országos Papi Otthon szeretettel vár mindenkit a Kármelhegyi Boldogasszony Szemináriumi templomba, a május 25-én 18 órakor kezdődő jótékonysági koncertre.
Azok az érettségizett, vagy érettségi előtt álló fiatalok, akik papi hivatást éreznek magukban és a Székesfehérvári Egyházmegye keretében kívánnak papi szolgálatot teljesíteni, felvételi kérelmüket 2018. június 15-ig juttassák el az Egyházmegyei Hivatal címére
2018. május 20. - Érd-Újvárosban Spányi Antal megyés püspök bérmált.
2018. május 21-én, Pünkösdhétfőn került megrendezésre idén Székesfehérváron a Bregyó Közi Ifjúsági Szabadidő Központban a 13. Egyházmegyei Nap.
2018. május 13. - A Fatimai Szűzanya első magyarországi búcsújáró helyén, Alsószentivánon májustól októberig, minden hónap 13-án, a fatimai jelenések napjain tartanak zarándoknapot.
2018.05.14.- Mi zajlik a világunkban, a Földön, a hatalmak között, és mi áll a ma tapasztalható küzdelmek mögött, ez egy természettudományokkal foglalkozó embert is komolyan érdekel – mondta el Dr. Ferencz Orsolya.
Elhunyt: 2018. május 13-án.
2018. május 7-9. - Egyházmegyénk 10 iskolájának 34 tanulója és három nevelője vehetett részt Hajdu Ferenc általános helynök atya vezetésével a hagyományos passaui zarándoklaton, hogy tiszteletünket fejezzük ki Boldog Gizella sírjánál, és közbenjárását kérjük.