A Hitünk és Életünk műsora adására 2018. november 11-én vasárnap kerül sor, az ismétlést pedig november 14-én is láthatják a Fehérvár Televízió adásában.
2018. november 17. - Budajenőn délután Spányi Antal megyés püspök bérmál.
2018. november 17. - Idén a püspökök testülete tizenkilencedik alkalommal ismeri el egy karitatív területen dolgozó önkéntes munkáját.
2018.11.08. – Felnőtt katekumeneket bérmált Spányi Antal megyés püspök az esti szentmisében a Prohászka Emléktemplomban.
2018.11.11. - Ünnepi szentmise keretében áldotta meg Spányi Antal megyés püspök a külsőleg felújított Vértesacsai Római Katolikus templomot.
2018.11.10. - A Prohászka Emléktemplomban délután közös imaórát, majd koncelebrált püspöki szentmisét tartottak a Magyar Szent Család tiszteletére rendezett egyházmegyei ünnepségen.
2018.11.09. – A Modern Városok Program keretében a Székesfehérvári Egyházmegyének lehetősége nyílt, hogy az 1900-ban épült tatabányai bányakórházat katolikus gimnáziumként működtesse tovább.
2018.09.29. - Idén Székesfehérváron rendezték meg a Magyarországon szolgálatot teljesítő külföldi misszionáriusok találkozóját. Az összejövetelt immár hetedik alkalommal szervezte meg a Magyar Katolikus Püspöki Konferencia (MKPK) és Pápai Missziós Művek.
2018.11.07. - Védőszentjének ünnepén a székesfehérvári Szent Imre Általános Iskola és Óvoda közössége megkoszorúzta a város központjában álló Szent Imre szobrot, majd közös ünnepi szentmisén vettek részt Ugrits Tamás vezetésével.