2017. szeptember 22. - Szent Gellért püspök, vértanú személyében a katolikus iskolák égi pártfogójukat köszöntik.
2017. szeptember 24. - Imádkozzunk, hogy lelki és testi rabságainkból Krisztus által felszabaduljunk az istengyermeki szabadságra.
A Hitünk és Életünk műsora adására 2017. szeptember 24-én, vasárnap kerül sor, az ismétlést pedig szeptember 27-én is láthatják a Fehérvár Televízió adásában.
2017. szeptember 20. - A 7. kortárs képzőművészettel foglalkozó rendezvényen Földi Péter Kossuth díjas festőművész munkáival találkozhatott a közönség.
2017. szeptember 17. - Felavatták és megszentelték a hetven évvel ezelőtt született boldog Jerzy Popiełuszko vértanúpap emlékművét, melyet Spányi Antal székesfehérvári megyés püspök szentelt meg.
2017. szeptember 15-e reggelén izgalommal és nagy várakozással ébredtünk fel - 18 hittanos és a hitoktatók -, hiszen tudtuk, hogy egy szép nap vár ránk. Az egyházmegyei hittanverseny legjobbjaiként jutalomkirándulásra mentünk Esztergomba.
2017.09.14. - Püspöki szentmisével ünnepelték a 230 éve felszentelt mányi katolikus templom megújulását. A renoválási munkálatok a Szent Kereszt Felmagasztalása, a templom búcsúünnepére befejeződtek.