2020. november 9. - Aktuális MKPK Körlevél és rendelkezések járvány idejére.
Frissítve: 2020.11.09.
Az Egyházmegyei Hivatal aktuális tájékoztatása és járványügyi intézkedései.
Frissítve: 2020.06.19
2020. november 21. - Krisztus Király ünnepének előestjén, a NEK világméretű szentségimádásához csatlakozva cigánypasztorációs lelkigyakorlatot és szentségimádást láthatnak rövidített online változatban.
2020.11.18. - Őszentsége Ferenc pápa 2020. november 18-án Mons. Felföldi Lászlót, a Debrecen-Nyíregyházi Egyházmegye általános helynökét, a nyíregyházi Magyarok Nagyasszonya-társszékesegyház plébánosát pécsi megyéspüspökké nevezte ki.
2020.11.17. - A Katolikus Karitász országos ajándékgyűjtő programja, az „Angyalbatyu” azzal a céllal indult útjára, hogy minél több rászoruló gyerek számára legyen örömteli a Karácsony. Ha Ön is szívesen hozzájárul ehhez az örömhöz, olvassa el cikkünket.
2020.11.14. - Spányi Antal, a Székesfehérvári Egyházmegye huszadik főpásztora, a Magyar Katolikus Rádió vezérigazgatója, a Katolikus Karitász elnöke a napokban ünnepli születésnapját. Ebből az alkalomból készített vele interjút a DUOL.
2020.11.14. - Ünnepi beszélgetés a Magyar Szent Család napján Spányi Antal megyés püspökkel.
2020.11.13. - Köszöntjük Spányi Antal megyéspüspököt 70. születésnapja alkalmából, egy rövid filmösszeállítással.
2020.11.15. - Szent Erzsébet, a szolgáló szeretet szentjének ünnepe arra hív mindannyiunkat, hogy az Árpád-házi királylány példája nyomán még inkább elgondolkodjunk e szavakon és egymás iránti felelősségünkön.