Családjaink a magyar Szent Család oltalmában

2012. 12. 22. | | frissítve 2012. 11. 12.

ereklyék együtt az oltáron - fénykép: dr. Berta Gábor

Felhívjuk keresztény családjaink figyelmét, hogy minden család a magyar Szent Család oltalmába ajánlhatja családját itt, Székesfehérváron, és minden család megkaphatja a november 10-én átadott lelki-szellemi ajándékot.

Erre lehetőséget az Egyházmegyei Hivatal 2012. november 13-tól december 22-ig (keddtől szombatig) tud biztosítani.

A lelki-szellemi ajándék átvétele három lépésben történik:

• A magyar Szent Család ereklyéinek megtekintése az Egyházmegyei Múzeumban (nyitva tartás keddtől szombatig 10-18 óra között) lehetőség szerint a család minden tagjával (minimálisan: apa, anya és egy gyermek). A múzeum megtekintése ingyenes jeggyel történik.

• Az ajándékcsomag átvétele a Püspöki Palotában (a múzeumi jeggyel). Az átvétel helyéről és módjáról a portán kapnak információt.

• A család közös imádsága egy belvárosi templomban (annak előterében): Hiszekegy, Miatyánk, Üdvözlégy.

Szeretettel hívjuk és várjuk családjainkat Székesfehérvárra, a magyar Szent Család megszentelt városába!

Vonatkozó anyagok: