A Székesfehérvári Karitász munkatársainak évzáró-évnyitó értekezlete - beszámoló

2020. 01. 21. | | 2020. 01. 21.

2020. január 21. - Kedden a Szent Kristóf Házban került megrendezésére a Székesfehérvári Karitász munkatársainak évértékelő és egyben évnyitó értekezlete.

A Karitász Ház, a RÉV Szenvedélybeteg-segítő Ambulancia és a Szent Kristóf Ház Fogyatékkal Élők Nappali Ellátása és Támogatott Lakhatásának dolgozói először egy közös svédasztalos reggelin vettek részt, majd meghallgatták Sinkovicsné Máté Hortenzia, Farnas István és Magyar László intézményvezetők beszámolóját.

Az intézményvezetők kitértek a múlt év sikereire, a megvalósult tervekre és a jövőre vonatkozó elképzelésekre, miközben a vidám hétköznapok fotóiban gyönyörködhetett a hallgatóság.

Az előadásokat csapatépítő foglalkozások követték, amelyek jó hangulatban zajlottak és játékos formában hívták fel a figyelmet az együttműködés fontosságára.

Imáinkban kérjük Isten áldását a szeretetszolgálatunk folytatásához!

Karitász