A Hitünk és Életünk adása a Fehérvár Televízióban

2022. 11. 02. | 2022. 10. 20.

2022.10.30. - Vallási magazinunk mai adásában októberi egyházi eseményekre tekintünk vissza! Egyházmegye egy fiatal fotós szemével címmel nyílt kiállítás a 15 éves Kovács Marcell fotóiból a Gárdonyi Géza Művelődési Házban. Püspöki áldásban részesültek a nagyszülők Alsószentivánon, a fatimai jelenések évfordulóján, a fatimai kegyszobor első magyar zarándokhelyén. Egyházmegyei Női Csendesnapot tartottak a Székesfehérvári Budai református templomban. Székesfehérvár 15. püspökére, Prohászka Ottokárra, Magyarország Apostolára és Tanítójára emlékeztek a főpásztor tiszteletére épült emléktemplomban. Ökumenikus imádsággal emlékeztek meg Székesfehérváron az 1956-os forradalom áldozatairól. Pásztor Katalin igazgatóhelyettes Zarándokok az 1938-as Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszuson című előadásával folytatódott az egyházmegyei múzeum fehérvári zarándoklatokról szóló sorozata.

Vallási magazinunk az adással egyidejűleg online is nézhető a TV weboldalán.

Videó: Székesfehérvári Egyházmegyei Stúdió

A Hitünk és Életünk műsor adására 2022. október 30-án vasárnap kerül sor, az ismétlést pedig november 2-án is láthatják a Fehérvár Televízió adásában.