A Hitünk és Életünk adása a Fehérvár Televízióban

2019. 12. 19. | | 2018. 12. 15.

Vallási magazinunk adásában decemberi egyházi eseményekre tekintünk vissza és adventi, karácsonyi programokat ajánlunk Önöknek! A Fehérváron megrendezett XIII. Ökumenikus adventi jótékonysági esten Felvidéki és Kárpátaljai magyar intézményeknek gyűjtöttek adományokat. Ökumenikus istentiszteletet tartottak a Közép-dunántúli Országos Büntetés-végrehajtási Intézet Baracskai objektuma kápolnájának 20 éves jubileumán. A Szent Kristóf Házba látogatott Spányi Antal megyés püspök a Székesfehérvári Egyházmegyei Múzeum munkatársaival. Adventi programokat, karácsonyi istentiszteleteket ajánlanak a város lelkipásztorai. Ünnepélyes gyertyagyújtásra hívták ismét a város lakóit az Adventi Udvarba.

Videó: Somogyi Tamás

A Hitünk és Életünk műsora adására 2018. december 16-án vasárnap kerül sor, az ismétlést pedig december 19-én is láthatják a Fehérvár Televízió adásában.