A Hitünk és Életünk adása a Fehérvár Televízióban

2019. 10. 30. | | 2019. 10. 25.

2019.10.27. - Vallási magazinunk adásában októberi egyházi eseményekre tekintünk vissza. Megalakult Székesfehérváron a Csoóri Sándor Társaság, amelynek a Szent István Hitoktatási és Művelődési Ház ad otthont. Nagyszülők zarándokoltak Alsószentivára, az első magyar fatimai kegyhelyre. Hitoktatói szakmai napot tartottak Székesfehérváron, amelynek fő témája a pedagógus személyisége volt. Országszerte nagy népszerűségnek örvend a székesfehérvári múzeumlátogatási pályázat. A világot átölelő imalánchoz csatlakoztak a székesfehérvári Szent Imre iskolások. Imádságos megemlékezést tartottak Székesfehérváron az 1956-os forradalom áldozataira emlékezve.

A Hitünk és Életünk műsora adására 2019. október 27-én vasárnap kerül sor, az ismétlést pedig október 30-án is láthatják a Fehérvár Televízió adásában.

Készítette: Somogyi Tamás és Berta Kata