A Hitünk és Életünk adása a Fehérvár Televízióban

2019. 07. 03. | | 2019. 06. 27.

Júniusi egyházi eseményekre tekintünk vissza. Emléktábla őrzi ezentúl a díjazott tervező nevét a fehérvári Szent Gellért Hotel bejáratánál. Fehérvár püspöke hálát adott a papszentelés kegyelmeiért évfolyamtársaival a Szent Imre templomban. A Magyar Szent Család nyomában tematikus zarándokút projekt megvalósításának folyamatáról számoltak be a sajtó nyilvánossága előtt a Püspöki Palotában. Bezárult az tanév a székesfehérvári egyházmegye iskoláiban is. Átadták a megújult II. János Pál pápa teret Székesfehérváron. Püspöki szentmisével és körmenettel közösen ünnepelték az Úr napját Székesfehérvár katolikus hívei. Keresztelő Szent János születése ünnepén tartották meg idén is székesfehérvári egyházmegye diakónus- és papszentelését..

A Hitünk és Életünk műsora adására 2019. június 30-án vasárnap kerül sor, az ismétlést pedig július 3-án is láthatják a Fehérvár Televízió adásában.

Készítette: Somogyi Tamás és Berta Kata