Pályázat ingyenes múzeumlátogatásra 2018

Székesfehérvár

Közösen hirdet pályázatot a Székesfehérvári Egyházmegye, Székesfehérvár Megyei Jogú Város Önkormányzata és az előző években Székesfehérváron megrendezett Múzeumok Éjszakája programsorozatot szervező intézmények. A pályázat a múzeumlátogatás anyagi nehézségeinek megoldására nyújt lehetőséget.

A székesfehérvári Múzeumok Éjszakája rendezvényen e célra gyűjtött adományokból a magyarországi oktatási intézmények hátrányos helyzetű tanulói múzeumlátogatását támogatják. Az adományokból összegyűlt összeg terhére útiköltségre lehet pályázni. A résztvevő intézmények a belépőt ingyenesen biztosítják, több intézmény díjmentes múzeumpedagógiai foglalkozással is várja a pályázókat. Nyertes pályázatok esetén a költségek előfinanszírozással kerülnek kiegyenlítésre.

A pályázat teljes leírása és az intézmények felkínált programjai itt érhetők el.

A pályázattal kapcsolatos információ a jelentkezes.muzeum@szfvar.katolikus.hu email-címen vagy a 06/22-510-698-as telefonszámon kérhető.

MEGHOSSZABBÍTOTTUK a pályázatok beérkezési idejét. Továbbra is várjuk minden kedves pedagógus jelentkezését, aki szívesen élne a pályázati lehetősséggel!
A dátumok az alábbiak szerint módosultak:

• A pályázat kiírási ideje: 2018. április 3.
  • A pályázatok beérkezési határideje: 2018. május 31.
  • A pályázatok elbírálási határideje: 2018. június 15.
  • A pályázati összeg felhasználási ideje: 2018. november 30.
  • A pályázat elszámolási határideje: 2018. december 10.

Meghosszabbított pályázat:
meghosszabbitott_szem_muzeumlatogatasi_palyazat_2018.pdf (1.5 MB)

Várjuk minden kedves pedagógus jelentkezését, aki szívesen élne a pályázati lehetősséggel!