Pályázat ingyenes múzeumlátogatásra 2016

Székesfehérvár

Közösen hirdet pályázatot a Székesfehérvári Egyházmegye, Székesfehérvár Megyei Jogú Város Önkormányzata és a 2015-ben Székesfehérváron megrendezett Múzeumok Éjszakája programsorozatot szervező intézmények. A pályázat a múzeumlátogatás anyagi nehézségeinek megoldására nyújt lehetőséget.

A tavalyi Múzeumok Éjszakája rendezvényen összegyűlt adományokból Fejér megyei hátrányos helyzetű diákok múzeumlátogatását támogatják. Az adományokból összegyűlt összeg terhére útiköltségre lehet pályázni. A résztvevő intézmények a belépőt ingyenesen biztosítják, több intézmény díjmentes múzeumpedagógiai foglalkozással is várja a pályázókat. Nyertes pályázatok esetén a költségek előfinanszírozással kerülnek kiegyenlítésre. A pályázatok benyújtásának határideje: 2016. március 31.

A pályázat teljes leírása és az intézmények felkínált programjai itt érhetők el.

A pályázattal kapcsolatos információ a jelentkezes.muzeum@szfvar.katolikus.hu email-címen vagy a
06/22-510-698-as telefonszámon kérhető.

Pályázatok beérkezési határideje: 2016. március 1. és 2016. március 31. között
Pályázatok elbírálási határideje: 2016. április 11.

Várjuk minden kedves Fejér megyei pedagógus jelentkezését, aki szívesen élne a pályázati lehetősséggel!