Szent László kora és kultusza című könyv bemutatója

2019. 05. 10. | | 2019. 05. 03.

2019.05.10. - Székesfehérvár püspöke tisztelettel meghívja Önt a Szent László kora és kultusza című tanulmánykötet bemutatójára a székesfehérvári Szent István Hitoktatási és Művelődési Házba (8000 Székesfehérvár, Liszt Ferenc u. 1.) 2019. május 10-én, pénteken 16.30 órára.

Köszöntőt mond Spányi Antal székesfehérvári megyéspüspök, a kiadványt bemutatja Dr. Török József egyháztörténész, ny. tanszékvezető egyetemi tanár.

Közreműködik Hirtling István színművész valamint a Hermann László Zeneművészeti Szakgimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola és a Ward Mária Zeneművészeti Szakgimnázium tanulói, a Liszt Ferenc Zeneművészeti Egyetem Népzene Tanszék népi énekes hallgatói és tanárai továbbá a Boldog Özséb Színtársulat tagjai.

A kötetbemutató után a kiadvány kedvezményes áron vásárolható meg.

Letöltés: 190510szentlaszlomeghivo.pdf (5.4 MB)

Székesfehérvári Egyházmegyei Múzeum