Jótékonysági Est a Prohászka templomban

2012. 09. 22. | | 2012. 09. 14.

A Prohászka Karitász csoport segíteni igyekszik tanévkezdéskor is az egyházközség azon családjain, akik iskolás gyermekeket nevelnek, és rászorulnak a támogatásra, mert munka nélkül vannak, vagy egyedül nevelik a gyermekeiket, vagy alacsony a jövedelmük, melynek nagy részéből fedezniük kell a lakáshitelt, rezsit, vagy éppen az albérletet.

plakát

Már évek óta ilyenkor szeptemberben szervezünk egy Jótékonysági Estet azzal a céllal, hogy a felajánlott adományokból a fenti törekvésünket meg tudjuk valósítani. Ugyanakkor kínálunk egy színvonalas műsort, ahol vendégeink reményeink szerint egy kellemes estét tölthetnek el.

A lélek töltődése mellett gondoltunk a test táplálására is, ezért az Estet agapéval zárjuk, ahol közös beszélgetésre is lehetőséget teremtünk a fellépő művészekkel és egymással is. Köszönet a művészek szerepvállalásáért, hiszen grátisz vállalták el a fellépést és köszönet a csoport tagjainak is, akik most is önzetlen szeretetükről tesznek tanúságot a munkájukkal.

Szeretettel várunk minden művészetet kedvelő és szerető embertársunkat.

Bernáth Károlyné
karitász csoport vezető

Plakát letöltése:  1209jotekonysagi_proh_plakat.pdf (2.5 MB)

Részletes program letöltése:  1209koncert_program_jotekonysagi_proh.doc