Egyházmegyénk is csatlakozik az Eucharisztikus Kongresszusra felkészülő közös imádsághoz

2017. 11. 25. | 2017. 11. 07.

2017. november 25. - 2020-ban, hazánkban rendezik az 52. Eucharisztikus Kongresszust. A NEK Titkárságáról Fábry Kornél atyától érkezett hír alapján erre az alkalomra közös imádsággal készülünk, mely során húszezer ember több helyen ugyan, de egyszerre imádkozik az Oltáriszentségben jelen lévő Krisztus előtt 2017. november 25-én, szombaton 17-18 óra között.

Egyházmegyénk is részt vesz ebben az imádságos készületben, ezért kérünk mindenkit, hogy aki teheti, csatlakozzon az együtt imádkozókhoz, ki-ki a maga plébániáján.

Részletek az előkészítő honlapon találhatók: krisztuskiraly.iec2020.hu

A honlap jelentkezési oldalán alul van lehetőség az esemény internetes továbbítására, megosztására, valamint fel lehet iratkozni a rendezvény hírlevelére, így időben értesülni tudnak a NEK aktualitásairól.

Székesfehérvári Egyházmegye