Egyházmegyei Ifjúsági Zarándoklat - kétnapos

2017. 09. 29. | | 2016. 12. 08.

2017. szeptember 29-30. - Az idei évben rendkívüli lesz a Mór-Bodajk zarándoklat. Idén közösen zarándokolunk szatmári és passaui fiatalokkal. Kérjük, hogy az elmúlt évekhez hasonlóan tájékoztassák és lelkesítsék a fiatalokat a közös ima és zarándoklat lehetőségére.

Amennyiben az egyházközségéből érkező fiataloknak szüksége van segítségre (pl.: oda-vissza utazás) kérjük, hogy jelezzék nekünk e-mailben vagy telefonon.

A zarándoklaton való részvétel regisztrációhoz kötött, az alábbi linken elérhető:

A regisztrációs link az ifjúsági Iroda facebook felületén is elérhető, illetve e-mailben mindenkinek elküldjük.

A regisztrációs határidő szeptember 20.

A tizennyolc év alatti résztvevőknek szülői beleegyezés szükséges, amely a mellékletben elérhető, kérjük, hogy ezt postai úton vagy scannelve küldjék el vagy hozzák magukkal a fiatalok a zarándoklatra.

Simon Katalin
Ifjúsági Iroda
ifjusag@puspokseg.hu

Plakát letöltése:  2017ifjusagizarandoklat.png (1.5 MB)