Angyalbatyu

2019. 12. 02. | 2019. 12. 03.

Angyalbatyu - a Katolikus Karitász ajándékgyűjtő akciója

2019.12.02. - Karácsony közeledtével a rászoruló családokban nagy fejtörést okoz, hogy milyen ajándékkal tegyék még boldogabbá a gyerekek számára az ünnepet.

A Katolikus Karitász munkatársai, önkéntesei a nagylelkű adományozóknak köszönhetően ebben is szeretne segíteni. Már megunt, de még használható állapotban lévő játékokat, tisztálkodószereket, írószereket, édességeket gyűjtünk és dobozokban juttatjuk el a családokhoz. A már összekészített, becsomagolt dobozokra kérjük írják rá, hogy hány éves fiúnak/lánynak szánt ajándék van benne. Az adományokat az angyalbatyu.hu honlapon található gyűjtőpontokon lehet leadni.

Székesfehérváron a Székesfehérvári Egyházmegyei Karitász irodájában, 8000 Székesfehérvár, Lövölde u.28/a sz. alatt december 13-ig, munkanapokon 8.00 és 16.00 között várjuk az adományokat. Köszönjük!

Karitász

A segítség módját megtalálhatják a képekre kattintva vagy a letölthető anyagok között:

angyalbatyu_plakat_01_a3_02.pdf (3.4 MB)

angyalbatyu_plakat_02_a3_02.pdf (3.4 MB)