A Hitünk és Életünk adása a Fehérvár Televízióban

2021. 06. 16. | | 2021. 06. 12.

2021.06.13. - Vallási magazinunk adásában májusi és júniusi egyházi eseményekre tekintünk vissza. 15 éves vezetői lelkipásztori szolgálata után elbúcsúzott a fehérvári baptista gyülekezettől Révész Lajos baptista lelkész és felesége Révész Szilvia. Elsőcsütörtökön a Felsővárosi Szent Sebestyén templomban gyűltek össze a hívek Székesfehérvár plébániáiról, hogy együtt imádkozzanak a megyés főpásztorral új papi hivatásokért. A Magyar Hősök Emléknapján a Don-kanyar emlékkápolnánál tartott ünnepi szentmisét Spányi Antal püspök a világháborús áldozatokért. Megtartották a hagyományos közös Úrnapi ünnepet és körmenetet a város híveinek részvételével a Szent Imre templomban és a belvárosban. A székesfehérvári megyés püspök tartott ünnepi szentmisét a Ráckeve és környéke férfiközösségeinek közös zarándoklatán, Bodajkon.

Vallási magazinunk az adással egyidejűleg online is nézhető a TV weboldalán.

Videó: Somogyi Tamás és Berta Kata

2021.06.13. - A Hitünk és Életünk műsor adására 2021. június 13-án vasárnap kerül sor, az ismétlést pedig június 16-án is láthatják a Fehérvár Televízió adásában.