A Hitünk és Életünk adása a Fehérvár Televízióban

2019. 11. 27. | | 2019. 11. 22.

2019.11.24. - Vallási magazinunk mai adásában novemberi egyházi eseményeke tekintünk vissza. Nívós zenei koncerttel avatták fel a Szent István Hitoktatási és Művelődési Ház felújított hangverseny zongoráját. A Székesfehérvári Egyházmegye karitászcsoportjainak önkéntesei tartottak továbbképzést Székesfehérváron. Szent István, Boldog Gizella és Szent Imre oltalmába ajánlotta Spányi Antal megyés püspök a családokat és ünnepi szentmise keretében kérte a szentek közbenjárását minden magyar családért. Megújult formában új látványelemekkel, zenei betétekkel szervezik meg idén az Újszövetség Maratont a Vörösmarty Színházban. Szent Erzsébet ünnepnapján áldotta meg Spányi Antal megyés püspök a móri iskola új sportudvarát.

A Hitünk és Életünk műsora adására 2019. november 24-én vasárnap kerül sor, az ismétlést pedig november 27-én is láthatják a Fehérvár Televízió adásában.

Készítette: Somogyi Tamás és Berta Kata