A Hitünk és Életünk adása a Fehérvár Televízióban

2019. 06. 19. | | 2019. 06. 15.

Júniusi egyházi eseményekre tekintünk vissza. Emléktáblát helyeztek el a hősi halottak emlékére a fehérvári Püspöki Palota kertjében. Fáklyás felvonulással és közös énekléssel ünnepelték Pünkösd Napját, városunk keresztény felekezeteinek küldöttei. 14. alkalommal rendezte meg a Püspökség a székesfehérvári Egyházmegyei Napot, a területén működő közösségek pünkösdi találkozóját. Utazás és digitalizáció lesz a témája az idei Múzeumok Éjszakája programsorozatnak. A fehérvári Múzeumok Éjszakája programjait a Székesfehérvári Püspökségen mutatták be a sajtó nyilvánossága előtt.

A Hitünk és Életünk műsora adására 2019. június 16-án vasárnap kerül sor, az ismétlést pedig június 19-én is láthatják a Fehérvár Televízió adásában.

Készítette: Somogyi Tamás és Berta Kata