A Hitünk és Életünk adása a Fehérvár Televízióban

2019. 05. 15. | | 2019. 05. 10.

Vallási magazinunk adásában áprilisi és májusi egyházi eseményekre tekintünk vissza. Első alkalommal vették magukhoz az Oltáriszentséget a Szent Imre Iskola tanulói a Szent Imre templomban. A keresztény családi élet értékeit mutatták be a Városháza dísztermében tartott demográfiai konferencián. A székesfehérvári egyházmegyében 21. alkalommal szervezték meg a regionális karizmatikus találkozót. Felszentelték Krisztus tanúja, Szent II. János Pál pápa tiszteletére épült templomot, Pátyon. Elkezdődik a Székesfehérvári Szent Imre Általános Iskola épületének átalakítása és bővítése.

A Hitünk és Életünk műsora adására 2019. május 12-én vasárnap kerül sor, az ismétlést pedig május 15-én is láthatják a Fehérvár Televízió adásában.

Készítette: Somogiy Tamás és Berta Kata