A Hitünk és Életünk adása a Fehérvár Televízióban

2018. 05. 16. | | 2018. 05. 11.

2018.05.13. - Vallási magazinunk jelen számában áprilisi és májusi egyházi eseményekre tekintünk vissza. Elmélyült és összefogott imádság mentheti meg a világot – mondta Spányi Antal megyés püspök a hagyományos elsőcsütörtöki Eucharisztia ünnepen, Székesfehérváron. Az Alba Caritas Hungarica Alapítvány szervezésében karitász önkénteseknek és munkatársaknak tartottak szociális-karitatív önkéntes alapképzést. Brenner János életét és vértanúságát bemutatva tartott előadást a kommunizmus egyházüldözéséről Soós Viktor Attila a Nemzeti Emlékezet Bizottságának tagja a Szent István Hitoktatási és Művelődési Házban. A Más Fogyatékos Gyermekekért Alapítvány szervezésében tájékoztató rendezvényen került bemutatásra a fejlesztés alatt álló DATA mindennAPPra mobil applikáció, az autizmussal élők számára. A Bregyó-közi Szabadidőközpontba hívják ismét Pünkösdhétfőn a székesfehérvári egyházmegye plébániának közösségeit a 13. alkalommal megrendezésre kerülő Egyházmegyei Napra.

Videó: Somogyi Tamás

A Hitünk és Életünk műsora adására 2018. május 13-án vasárnap kerül sor, az ismétlést pedig május 16-án is láthatják a Fehérvár Televízió adásában.